Logo noteikumi

Katram, kurš strādā Alfas jomā ir jāatceras, ka Alfa ir LIELA, starptautiska organizācija.

Jūs dalaties ar Alfu ne tikai vietējā nozīmē, bet esat iesaistīti pasaules grupas darbā, kas strādā visi vienotam, kopīgam mērķim: Evanģelizācijai tautās un pārmaiņām sabiedrībā.

ALFAS RADOŠĀS VĒRTĪBAS:

INTEGRITĀTE – godīgums, vienotība, piemērotība videi

VIENKĀRŠĪBA – tīrība, skaidrība, funkcionalitāte, efektivitāte, minimālisms, gudrība

EMOCIONALITĀTE – kustība, jautrība, izteiksmība, dzīvi pārveidojoša

SKAISTUMS – skaisti izstrādāts, stilīgs, KALOS (Grieķiski ārējā zīme par iekšējo skaistumu)

IZTEIKTS – iet laikam līdzi, aci piesaistošs, pārdrošs, atbilstošs

 

ALFAS ZĪME – jautājuma zīme. Iet cauri laikiem, vienmēr prātus nodarbinājis jautājums, kas mēs esam, kāpēc dzīvojam, vai ir kaut kas vairāk?

 

 

Jautājuma zīmes tiek lietotas SARKANĀ krāsā, slīpumā uz labo pusi – ne kā savādāk – ne krāsu sadalījums, ne cits virziens nav pieļaujams.

Izmantojot jautājuma zīmes:

Aplīti zīmēt tik lielu,  lai burti tajā pilnīgi ietilptu, tieši šo pašu formātu burtu un lielumu izmantojot burts h, ataino attiecīgo attālumu starp jautājuma zīmes punktu un loku.

 

 

 

 

Ja Alfas zīmi drukā, tad lūgums ievērot atstarpes star oficiālo logo un cita veida zīmēm, attēliem, informācijām, zīmogiem un citiem logo. Atstarpei būtu jābūt Alfas jautājuma zīmes punkta lielumā vismaz.

 

 Jautājuma zīmes var būt citāda izskata, citāda fonta, un tas parāda, kā mēs sevi jūtam, kā atšķiramies, bet kopīgais – krāsa, attiecības, slīpums paliek nemainīgs.